Partneři

VETO CZ je naším hlavním partnerem. Jedná se o rodinný podnik, který se zabývá prodejem a servisem vozů Peugeot. Tato spolupráce je pro nás významná nejen díky značné finanční podpoře, ale také proto, že máme dobrý přístup k veškerým dílům Peugeot pro naše závodní auto.

Nabídka služeb pro potenciální partnery

Závodění na takto vysoké úrovni bychom nikdy nezvládli bez podpory našich partnerů.  I přes všechnu snahu týmu a podporu partnerů se pro nás závodění stává čím dál více finančně neudržitelné. Chceme jezdit v nejvyšší soutěži a chceme vyhrávat, avšak to nejde bez dostatku peněz, proto neustále hledáme další partnery, se kterými bychom rádi navázali spolupráci.  

Co jsme schopni nabídnout?

Způsob spolupráce vždy řešíme s partnery individuálně. Snažíme se vždy najít takový model spolupráce, který zajistí podporu nejen našemu týmu, ale pomůže i v propagaci produktů či služeb partnera. 

Za standartní způsob spolupráce považujeme uvedení partnera na našich webových stránkách, tvorbu příspěvků na sociálních sítí a umístění loga partnera na závodní vůz či na doprovodné materiály umístěné v depu během závodů (roll-upy, bannery,…). Dále můžeme potenciálním partnerům nabídnout účast na akcích, svezení závodním automobilem nebo testování produktů. Navíc díky našemu spojení s VETO CZ jsme schopni partnerům zajistit servisní služby, náhradní díly a automobily Peugeot pro jejich podnikání za zvýhodněných podmínek. Nebráníme se ani spolupráci v oblasti výroby dílů pro automobily různých značek.