Rallycross není pouze o řidiči. Za výsledky stojí celý tým.

Závodění v rallycrossu a obecně v jakýchkoliv automobilových závodech není pouze o samotném jezdci, ale především o jeho týmu. Já jsem rád, že můj tým tvoří mně opravdu blízcí lidé, na které se můžu spolehnout a díky kterým se mi daří dosahovat skvělých výsledků.  

Václav Veverka st.

Manažerem mého týmu je můj táta, který mě k závodění přivedl. Táta začínal, stejně jako já, závoděním v hobbyrallycrossu, později se přesunul do závodů na výší úrovni a závodil na Mistrovství Evropy v divizi 1A a . Jeho největším úspěchem je. Táta je však stále aktivním jezdcem, jeho auto pro závody se nyní ještě připravuje, ale je schopen mě na závodech kdykoliv zastoupit. Stejně jako v minulém roce v závodě v Sedlčanech, kdy jsem kvůli nemoci nemohl nastoupit.

Díky tátovi jsem se k tomuto sportu nejen dostal, ale s jeho podporou v něm můžu pokračovat. Společně připravujeme auto na závody, řešíme veškeré administrativní činnosti okolo závodění a vlastně i pracujeme ve VETO CZ, kde je táta spolumajitelem a jednatelem a já zajišťuji vše okolo prodeje náhradních dílů. 

Daniel Němeček

Můj tým dále tvoří kamarád Daniel Němeček, se kterým se známe už od školky. S Danem trávíme spoustu času i mimo dílnu a je de facto členem mé rodiny. V mém týmu působí  Dan jako mechanik a s přípravou závodního auta mi pomáhá od úplných začátků závodění. Kromě toho, že společně připravuje mé auto pro závody, zajišťujeme spolu i veškeré servisní práce na autech jiných závodníků. 

Vlasta Novák

Třetím členem mého týmu je Vlasta Novák, který v týmu stejně jako Dan zastává pozici mechanika. Vlasta je zároveň dlouholetý rodinný kamarád a jeho dovednosti jsou pro tým nepostradatelné. Bohužel nás Vlasta nebude moct na úvod této sezony ze zdravotních důvodů na závod doprovodit, ale my doufáme, že jakmile se vše zlepší, přijede nás podpořit.

 

Používám cookies pro co nejsnadnější použití mého webu. Budete-li nadále prohlížet můj web, předpokládám, že s použitím cookies souhlasíte.